Treyki Mini Nesne ve Kişi Takip Cihazı

Sevdikleriniz ve Değerli Varlıklarınız Gözünüzün Önünde
Treyki Mini Takip Sistemi

Çocuklarınızı, Evcil Hayvanlarınızı ve Sevdiğiniz Her Şeyi Takip Edin, Koruyun


Treyki Mini Takip Sistemi ile

Değerli varlıklarınızın ve sevdiklerinizin nerede olduğunu istediğiniz anda akıllı telefonunuzdan izleyebilir, belirlediğiniz güvenli alanlar dışına çıktıklarında haberdar olabilir, düşme/çarpma vb. durumlarda acil durum tuşuna basarak anında size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Küçük ebatları ve hafifliği ile üzerinizde kolayca taşıyabileceğiniz Treyki Mini ile aklınız sevdiklerinizde kalmayacak.

SATIN AL

Treyki Mini Takip Paketi İçeriği

 • Treyki Mini Cihazı *
 • USB Şarj Kablosu
 • Kurulum Kılavuzu
 • Cihaz Kullanım Kılavuzu

Treyki Mini cihazınızı App.Store ve Google Play mağazalarından indireceğiniz Treyki mobil uygulamasına tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

* SIM kart dahildir (Bir yıllık M2M hat bedeli paket fiyatına dahildir)

Kapalı alanlarda (bina içleri, ev, otopark, tünel, alışveriş merkezi vb.) konum bilgisi alınamaz.

TREYKİ MİNİ TAM SİZE GÖRE

Treyki Mini'yi farklı çalışma modlarıyla aklınızın kaldığı, güvenliği için endişe duyduğunuz bütün sevdiklerinizin ve değerli varlıklarınızın takibi amacıyla kullanabilirsiniz. Küçük ebatları ve hafifliği ile çantada, cepte hatta bir klips ile üstte kolayca taşınabilen Treyki Mini, sevdikleriniz ve değerli varlıklarınız ile bağlantıda kalmanızı sağlar.


 • Çocukların güvenliği ve izlenmesinde
 • Engellilerin güvenliği ve izlenmesinde
 • Alzheimer vb. riskli hastaların izlenmesinde
 • Evcil hayvanların izlenmesi ve kontrolünde
 • Doğa sporu yapanların güvenliği ve izlenmesinde
 • Değerli eşyaların ve malların takibinde
 • Sahadaki ekiplerin ve operasyonun takibinde

Gelişmiş Yazılım ve Uygulamalar

Web ve Desktop yazılımları, iPhone, iPad, Android ve SMS uygulamaları ile cihaz nerede olursa olsun 7/24 gözünüzün önünde.Arvento Web Yazılımı

www.arvento.com adresinden şifre ile giriş yapılarak Internet Explorer, Google Chrome gibi tarayıcılar ile internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan kullanılabilir.


Arvento Desktop Yazılımı

Arvento desktop yazılımı ile sayısal haritalar kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler internet üzerinden gelmektedir. Böylece sistem çok daha hızlı ve efektif çalışmakta, düşük bant genişliğindeki veya yavaş internet bağlantılarında bile hızlı ve sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.Arvento Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları

iPhone, iPad ve Android işletim sistemli telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar ile cihaz, sayısal haritalar üzerinde on-line olarak izlenebilir, alarm ve uyarı mesajları takip edilebilir, geçmişe yönelik raporlar alınabilir.

Lisanslı Haritalar

Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızda


Pakette yer alan lisanslı haritalar 2 yıllık abonelik süresince ücretsiz olarak güncellenir. Dilerseniz kendinize ve müşterilerinize ait bina ve bölgeleri ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento'nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.